czwartek, 27 marca 2008

Wersja 1.6.0.1

Na dniach powinna pojawić się nowa wersja programu. Aktualnie jest w fazie testów akceptacyjnych.
Nowa wersja nie będzie w żaden sposób przełomowa. Pojawi się dosłownie kilka poprawek kosmetycznych i zmian wewnętrznych, których gołym okiem będzie ciężko dostrzec. Niemniej pojawi się nowa jakość: globalna baza publikacji. Dzięki niej wyszukiwanie książek po numerze ISBN (w trakcie tworzenia księgozbioru) w znaczny sposób przyśpieszy. Aktualnie baza książek zawiera 2600 wpisów. Nie jest to wiele, ale zakładając, że tempo tworzenia bazy nie spadnie, wielkość jej powinna osiągnąć 15 tyś do końca roku.

Korzystając z okazji i specyfiki tematu bibliotecznego, zwracam się z prośbą o radę i ewentualne wsparcie :). Przyszła pora na zastanowienie się nad prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Oczywiście do tego potrzebna jest wiedza. Gdzie ją najlepiej szukać? U kogoś doświadczonego lub w książkach. Pierwsze rozwiązanie może być bardziej kłopotliwe. Więc... Zainteresował mnie tytuł: ABC Small Businessu. I tu moje pytanie. Być może ktoś mógłby polecić inny tytuł lub przekonać mnie do zaproponowanego przeze mnie? A druga sprawa, to najchętniej przyjmę taką książkę w darze od biblioteki :) Wydanie aktualne lub zeszłoroczne. Osoby - biblioteki zainteresowane tym tematem proszę o kontakt email (adres można znaleźć na stronie programu lub w samym programie).

W weekend pojawiła się wersja 1.6.0.1, a zaraz potem 1.6.0.2. Zgłoszony został też błąd powodujący zaprzestanie wyszukiwania publikacji po wyświetleniu listy ubytków, w przypadku gdy jest ona pusta. Bład zostanie naprawiony w kolejnej wersji.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza